Správná volba podlahové krytiny

Při výběru podlahové krytiny je třeba zvážit k jakému účelu Vám bude sloužit, jaké nároky požadujete na odolnost nášlapné vrstvy a kolik času budete věnovat údržbě podlahové krytiny. nabízíme dodávku a montáž podlahové krytiny pro bytový sektor, kancelářské a obchodní prostory, hotelové pokoje, restaurace, výrobní prostory.
Funkčním řešením zejména pro kancelářské a obchodní prostory jsou zdvojené podlahy opatřené vhodnou nášlapnou vrstvou.

Sádrokartonové konstrukce pro moderní prostor vašeho interiéru

Dnešní na čas náročná doba vyžaduje rychlé a kvalitní řešení. Systémy sádrokartonových konstrukcí vám nabízí možnost zásadního zkrácení doby výstavby. Akustické příčky a akustické podhledy navýší komfort vašeho prostoru. Samozřejmostí naší společnosti je kvalifikovaná montáž. Pracovníci se pravidelně účastní certifikačních školení a ostatních odborných seminářů.

Zavěšené podhledy, kovové podhledy, akustické podhledy esteticky a funkčně

Systémem zavěšených podhledů skryjete technologické rozvody ve vaší budově. Při požadavku na úpravy akustiky vašich místností vám po dodání podkladů navrhneme řešení. Pestrá paleta produktů nabízí řešení pro školy, zdravotnická zařízení, jídelny, kuchyně. Pro případné požadavky na zvýšené hygienické parametry máme v sortimentu kovové podhledy, které jsou vhodné i do čistých prostor

Důležitá je požární ochrana staveb

Nabízíme systémová řešení požární ochrany vaší stavby. Obklady ocelových nebo dřevěných konstrukcí, obklady šachet, kouřové clony, požárně dělicí konstrukce ze sádrokartonových systémů, požární konstrukce PROMAT, požární výplně otvorů.

Zajistíme interiérové práce

Díky dlouholetým zkušenostem ve stavební oblasti, dodávkou kvalitních materiálů a úzkou spoluprací se společnostmi zajištujících technologické rozvody vám můžeme nabídnout komplexní servis v oblasti stavebního řešení vašeho interiéru.