V roce 1998 založil Josef Halva firmu se specializací na podlahové krytiny. Firma ze zabývala nejen prodejem a distribucí podlahových krytin, ale zejména instalací. Pod obchodním jménem Cillio zpracovávala menší zakázky (byty, kanceláře, obchody apod.)

Během několika let společnost expandovala. Začaly přicházet větší zakázky (kina, hotely, školy apod.) a tím i větší nároky na materiály, organizaci a kvalitu práce.
Firma Josef Halva přechází v roce 2003 přešla z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným. Vzniká společnost BRIPO s.r.o. se zaměřením na podlahářské práce a specializovaný velkoobchod.

V roce 2005 rozšiřuje společnost BRIPO s.r.o. svoji působnost o suchou výstavbu.
Se zvyšujícími se požadavky klientů nabízí společnost BRIPO s.r.o. komplexní  činnosti spojené se stavební výrobou se specializací na interiéry.
Nabízíme široký sortiment podlahových krytin, podhledových systémů a ostatních materiálů pro váš interier jak tuzemských výrobců, tak i zahraničních zahraniční.

Samozřejmostí je individuální přístup a kvalitní práce v souladu s novými trendy a normami ve výstavbě.
Díky spolupráci s našimi partnery zajišťujeme realizaci kompletních celků, koordinaci prováděných prací a realizaci včetně technického vybavení budov, návrhy a projektovou dokumentaci.
     
V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím,  kontaktujte...

 

interier